Polityka prywatności

Wstęp

Chcąc dopasować nasze treści do Twoich potrzeb korzystamy na naszych stronach z technologii pozwalających nam zbierać Twoje dane osobowe. Pragniemy poinformować Cię dokładnie co zbieramy, dlaczego to zbieramy i czego możesz od nas oczekiwać.

Kim jesteśmy?

Administratorem Twoich danych osobowych a więc podmiotem odpowiedzialnym za to, co się z nimi dzieje, jesteśmy my: zegnamymleko.pl, sklep prowadzony przez Łukasz Świercz KAJIYA, ul. Do Wilgi 8/45, 30-419 Kraków, NIP: 6762226792

Jakie dane zbieramy?

Imię i nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny, numer telefonu, adres IP

Po co je zbieramy i czy możemy je zbierać?

  • Aby wysyłać Ci newsletter
  • Abyśmy mogli zrealizować i wysłać Twoje zamówienie
  • Zbieramy Twoje dane osobowe w celu personalizowania wyświetlanych Ci reklam i dostosowania do Twoich preferencji prezentowanych Ci treści marketingowych. Innymi słowy celem naszego działania jest profilowanie, a więc tworzenie na podstawie dostępnych nam informacji Twojego portretu. Dzięki takiemu wykorzystaniu danych możemy wyświetlić Ci reklamę, która Cię zainteresuje. Robimy to w oparciu o wyrażoną przez Ciebie zgodę.

Partnerzy

W celu realizacji Twojego zamówienia musimy udostępnić niezbędne dane:

a. przewoźnikowi, który realizuje i dostarcza Twoje zamówienie. Jest on wskazany w formularzu zamówienia
b. operatorowi płatności internetowych, jeżeli Twoja płatność odbywa się za pomocą przelewu elektronicznego lub płatności kartą. Operatorem płatności w sklepie zegnamymleko.pl jest serwis Przelewy24

Inni odbiorcy

Jeśli wymaga tego od nas obowiązujące nas prawo, musimy przekazać Twoje dane osobowe uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.

Twoje prawa

Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, możesz ją wycofać w każdej chwili. Aby to zrobić, wystarczy wysłać maila na adres zegnamymleko@gmail.com. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania.

Pamiętaj także, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy wysłać do nas maila na adres zegnamymleko@gmail.com.

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

Ze względów bezpieczeństwa i trwania roszczeń okres przechowywania kopii zapasowych wynosi 3 lata.

Kontakt

Łukasz Świercz KAJIYA, ul. Do Wilgi 8/45, 30-419 Kraków

adres e-mail:zegnamymleko@gmail.com

telefon: 694 822 821do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl