Recenzje

Przeczytaj opinie o książceDostaję mnóstwo pozytywnych reakcji, komentarzy i maili od osób, które już kupiły książkę. Tutaj znajdziecie część z nich :)

O książce w programie "Pytanie na śniadanie":

Emka Kowalska o inspirujących książkach dla dzieciRecenzje na blogach:

Recenzja na blogu Antoonovka

Recenzja na blogu nebule.pl

Recenzja na blogu Sasanki

Recenzja z Wierzbowej Półeczki

Recenzja na blogu Karmię Cię


Opinie mam:


"Super książka, która miała ogromny wkład w przygotowanie córeczki do odstawienia od piersi i potem w samo odstawienie. Do tej pory (2 miesiące po odstawieniu) Lilka prosi, żeby wieczorem czytać jej ‚Kubę’ dzięki!" (Monika)"Książka cudowna napisana z duża wrażliwością ciepłem i miłością. I muszę powiedzieć chodź może jeszcze za szybko ale pomogła nam się odstawić. Czytaliśmy co noc a za nami już 3 dzień bez mleczka bez awantur z pełnym zrozumieniem i akceptacją ponad 2letniej córki." (Anna)


"Kupiłam 3 twoje książki. Jedna dla mnie, jedna dla mojej koleżanki i jedna dla moich pacjentek. Jestem lekarką, cdlką no i mama długo karmiącą. Ta książka jest genialna.
Naprawdę pierwsza fajnie napisana dla dzieci i do tego piękne rysunki. Twoja książkę polecę każdemu!" (Alicja)"My już po odstawieniu, bez ani jednej łezki! Jak młodemu się przypomni, to sam sobie wierszyki z książki recytuje i już nie wraca do tematu, nie myślałam, że to możliwe ??" (Anna)


"Też mamy, na razie na półce bo odstawiania póki co nie planujemy, kupiłam na wyrost bo bardzo mi się spodobała. Ślicznie wydana, fajna przystępna historia, polecam" (Marta)


"Córka (1,5 roku) całą opowieść skupiała się na poszukiwaniach kotka, a ja na tym, aby łzy nie utrudniły mi czytania. Dla mamy myślącej o zakończeniu kp lub tej, która na tę drogę już weszła, książka może być bardzo wzruszająca." (Aleksandra)


"Bardzo Pani dziękuję za tą pozycję, chylę czoła z uwagi na włożony w nią wysiłek ale warto było, książeczka jest fantastyczna!" (Aga)


"Gratuluję i dziękuję za tak piękne i potrzebne dzieło. Karmię moją ponad dwulatkę i nasze pożegnanie z mlekiem bliżej, jak dalej. Wierzę, że dzięki Pani mądrej książce, mojej mądrej córce będzie łatwiej zrozumieć to, co nas czeka." (Dominika)


"Polecam ją na moich zajęciach o odstawieniu od piersi." (Anna)


"Książka dotarła i oczarowała nas. Jest cudna! Tekst piękny i bliski sercu, a ilustracje aż rozczulają. Dziękujemy za szybką przesyłkę i w ogóle za pomysł na książkę jedyną w swoim rodzaju." (Kasia)


"Piękna książka, dziękuję. Dziękuję również za list własnoręcznie podpisany przez autorkę.
Wspaniale się czyta tą książkę, pełną bliskości, miłości, a piękne ilustracje doskonale dopełniają treść. Syn od pierwszego czytania woła "jeszcze raz, jeszcze raz" i tak kilka razy z rzędu. Razem z Kubą przeżywa emocje. Cieszę się, że trafiła w moje ręce przed odstawieniem syna i polecam wszystkim którzy odstawienie dziecka od piersi mają przed sobą."


"Córeczka jest zachwycona książką! Zresztą mi też bardzo się podoba. Ilustracje są przepiękne, pełne ciepła i miłości. Czy córce pomoże w pożegnaniu z mlekiem? To się dopiero okaże ;)" (Zosia)


"Pięknie wydana książka, synkowi bardzo się podoba. Czytamy codziennie." (Natalia)